Üniversite sonrası iş hayatıma sivil toplum kuruluşlarında çocuklara ve gençlere yönelik projelerde çalışarak başladım, ardından bir süre Avrupa Birliği Gençlik Programı kapsamında İspanya’da çocuklar ve gençlerle çalıştım. Türkiye’ye döndükten sonra 5 yıl boyunca uluslararası bir firmada eğitim departmanında eğitim ve koçluk alanında farklı roller aldım. 2015’te kendi yolumda yürüme arzusu yeni bir alana geçiş yaptım ve freelance çizerlik yapmaya başladım.

Uzun yıllar çocuklarla çalışmış biri olarak yeniden çocuklar için üretmek ve daha fazla çocuğun hayatına dokunabilmek için Çocuk Yogası Uzmanlık Eğitimi’ni tamamladım ve çalışmalarıma farklı yaş gruplarına yönelik kendi tasarladığım Çocuk Yogası & Kraft Atölyesi derslerimle devam ettim.

Ayrıca 2021’de Monika Munzinger ile iyengar stiline yakın, hizalama temelli bir yaklaşım ile YA onaylı 200 Saatlik Yoga Temel Uzmanlık Programı eğitimi tamamladım.

Reyhan Yavuz ile birlikte yazdığımız ve benim resimlediğim “Yoga Yapmayı Öğreniyoruz” kitabı Şubat 2020’de dijital çocuk kitapları uygulaması Vimbo’da yayınlandı. Ayrıca çocuk yogası alanında ebeveynlere ve eğitmenlere yönelik kendi projelerim üzerinde çalışıyor, bu alanda dijital içerik üretiyorum.

Çocuk yogası ve mindfulness ürünleri üreten Monkinya markasına yaklaşık 3 yıl boyunca içerik ürettim ve markanın ürün çizimlerini yaptım.

Aralık 2021’de kendi markam Little Mountain Kids‘i kurdum.

Eylül 2022’den beri Tırtıl Kids için Tasarım ve İçerik Üreticiliği yapıyorum.

Evliyim, bir oğlum var ve 2017’den beri Bodrum’da yaşıyorum. 

Birlikte çalışabileceğimiz projeleriniz hakkında görüşmek isterseniz İletişim‘den bana ulaşabilirsiniz.